Oprawa muzyczna wesela, bankietu, urodzin ( zespół muzyczny DJ)

Zespół muzyczny
Proponujemy profesjonalną oprawę muzyczną rożnych uroczystości i imprez okolicznościowych takich jak:
- wesele
- bankiet
- studniówka
- urodziny
- bale
- koncerty

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się poznać jego muzyczne upodobania.
Proponujemy zespół w składzie dwu- trzy- lub cztero- osobowym. Bardzo szeroki i zróżnicowany repertuar polski i zagraniczny. Możliwość przesłania nagrań MP3 , obejrzenia DVD lub w miarę możliwości posłuchania nas na żywo.
Oprócz oprawy muzycznej podczas wesela zapewniamy poprowadzenie oczepin, zabaw,  konkursów i toastów.
Na życzenie istnieje możliwość wg. starego zwyczaju  "wyprowadzenia Panny Młodej z domu" ( błogosławieństwo i wyprowadzenie przy dźwiękach np. akordeonu)
Zespół posiada własny sprzęt, oświetlenie i transport.
Konkurencyjne ceny!!!
Prześlij nam termin swojej uroczystości , miejsce oraz planowaną długość imprezy, a my prześlemy Ci ofertę cenowa oraz próbki MP3 do odsłuchania. Jeśli będziesz zainteresowany umówimy się na spotkanie by szerzej przedstawić ofertę i poznać Twoje oczekiwania.

DJ
Muzyka weselna w wykonaniu DJ-a to częsta forma oprawy muzycznej wybierana przez młodych nie tylko ze względu na szerokie możliwości ale i niską cenę.  DJ posiada różnorodny repertuar, prowadzi oczepiny i konkursy. Gra zarówno na weselach jak i na samych poprawinach.
Cena bardzo konkurencyjna- uzależniona głównie od miejsca i długości trwania imprezy.

Zespół muzyczny i DJ
Często spotykamy się z problemem różnicy zdań między przyszłą Panną Mlodą, która chce, by na jej weselu grał DJ, a Panem Młodym, który woli zespół muzyczny. Mamy na to rozwiązanie……
Proponujemy połączenie oprawy muzycznej DJ-a i zespołu muzycznego. Tak zróżnicowane bloki muzyczne powinny przypaść do gustu każdemu.